Характеристики

Виробник: ISEO (Італія)

Колір: червоний-чорний

ширина: на стулку до 1350 мм

висота дверей: 2520mm

перекладина: протибактеріальне покриття

Комплектація

Комплектується:

- Запірна частина Base Infilare

- Замок врізний «антипаніка»

- Поперечина

- Розрізний квадрат 55х55

Опис продукту

Система антипаніка ІDEA Base призначена для використання в умовах евакуації. У разі раптової небезпеки для життя та здоров'я вона дозволяє безпечну та швидку евакуацію людей із приміщення. Відповідає вимогам BS EN 1125. Ця система повинна використовуватись у школах, лікарнях, універмагах та супермаркетах, релігійних центрах,

театрах та кінотеатрах, дискотеках, виставках, спортивних центрах, цехах підприємств, висотних будинках та в усіх приміщеннях, де існує ризик вибуху або займання. Основна мета цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне та легке відчинення дверей поштовхом тіла чи руки.


Закриття призначене для внутрішніх та зовнішніх дверей з максимальною вагою до 200кг, шириною 1320 мм та висотою 2520 мм. Такі умови визначені стандартом. Закриття справно працює при температурах від -10°C до +60°C. Універсальний Кліп закривання дозволяє використовувати її як у лівих, так і у правих дверях.

Велика різноманітність наборів дозволяє застосовувати їх для входу в одно-, двостулкові, з дерева, ПВХ, алюмінію або скла.

Чому саме цей продукт?

Безпека підтверджується сертифікатами

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Base Infilare (комплект врізної антипаніки на одностулку)

  • Виробник: ISEO
  • Модель: ISEO
  • Наявність: Є в наявності
  • 7996.00грн