ЦИЛІНДРИ


Більшість дверних замків створюються відповідно до принципу циліндра, тобто їх основний механізм складається з циліндра, в якому існує певна кількість частин, які активуються, повертаючи ключ. Особливо вдячний той факт, що такий замок практично неможливо відкрити за допомогою ключа, оскільки лише конкретний ключ може активувати циліндр.

Циліндричні ядра для замків відрізняються кількома типами, і кожне з них може бути корисним будь -кому так чи інакше. Наприклад, циліндри можна використовувати як в врізних, так і в накладних замках. Врізні замки використовують серцевину з отвором через отвір, що дозволяє відкривати замок і закрити з обох боків. Це особливо зручно для вхідних дверей, адже якщо вставити ключ з боку квартири в ядро наскрізь, не тільки вибір замка, але навіть рідний ключ не зможе впоратися з ним з іншого боку, бо замок вже буде зайнятий.

Кожен циліндр, запропонований нашою компанією, має свої унікальні параметри, тому кожен може знайти найбільш підходящий варіант для себе. Важливо розуміти, що замок не повинен виступати за двері, а також бути набагато меншим, загубитися всередині.


Виберіть підкатегорію