Майстер системи та системи “Один ключ”

Дані системи створюються для зручності експлуатації будівлі, зменшуючи кількість ключів, необхідних для доступу до різних приміщень для співробітників при різних рівнях відповідальності. Системи майстер-ключ збираються з циліндрових механізмів, на відміну від карткових (готельних) систем, дозволяють використовувати високонадійні замки, що унеможливлюють несанкціоноване проникнення. Це важливо для приміщень з підвищеними вимогами до обмеження доступу: Архіви, кабінети директорів, сховища грошей та цінностей, кімнати для зброї. Механічні системи надійніші і з погляду експлуатації, оскільки вимагають постійного контролю та обслуговування.

Матричні майстер-системи підвищеної складності (складання в Італії та Німеччині)

Майстер-системи GERA® були розроблені з урахуванням найжорсткіших вимог до безпеки, з можливістю диференційованого налаштування та зручного керування. Саме тому їх легко можна застосовувати в будинках різного типу, від багатоквартирних будинків до підземних паркінгів. Яке б не стояло завдання, в налаштуваннях майстер-систем знайдеться слушний варіант для її вирішення.

Медичні заклади

У закладах системи охорони здоров'я, особливо у стаціонарах, дуже зручно застосовувати системи поділу доступу за допомогою майстер-ключів. Майстер-системи GERA® допоможуть забезпечити строго контрольований і водночас своєчасний зовнішній доступ до таких приміщень, як операційні, фармацевтичні склади або лабораторії з дорогим медичним обладнанням.

Школи

Доступ до будівлі школи має бути досить вільним, але водночас суворо підконтрольним. За допомогою майстер-систем GERA® доступ до окремих приміщень або на певні поверхи можна обмежувати, в тому числі і за часом. Системи «майстер-ключ» запобігають несанкціонованому доступу до комп'ютерних класів, лабораторій з дорогим обладнанням, гардеробу та інших приміщень особливого призначення.

Торгові центри

У торгових центрах приходить вирішувати завдання збереження товару, захисту від вандалізму, і водночас надавати персоналу можливість потрапити у необхідні приміщення навіть у неробочі години. Все це можна безпечно реалізувати за допомогою правильно налаштованої системи «Майстер-ключ». При використанні програмованих циліндрів F9000 безпека легко забезпечується навіть у разі втрати ключа чи зміни персоналу.

Підприємства

Багатством великих підприємств є інформація, організація виробничих процесів, обладнання та персонал. Захистити надбання будь-якої компанії допоможуть системи «майстер-ключ», що обмежують доступ до різних відділів (відділ розробки, IT-підрозділ, склад готової продукції тощо) або, навпаки, забезпечують загальний доступ усім співробітникам до будь-якого приміщення. За допомогою майстер-систем можна також забезпечити доступ до приміщень за певним розкладом, скажімо, для позмінної роботи. Вибір якісних майстер-систем GERA® для будь-якого підприємства означає вибір розвитку та процвітання.

Наукові центри

У науково-дослідних центрах завжди непросто дотримуватися балансу між збереженням секретності проектів та забезпеченням доступу до інформації досить великої кількості учасників дослідження, у тому числі тих, хто прибуває з інших центрів на короткий термін. Але з впровадженням майстер-систем GERA® усі питання безпеки та поділу доступу легко вирішуються.

Офісні будинки

Вимоги до безпеки в офісі залежать від профілю роботи компанії і будуть різними, наприклад, для банку та рекламного агентства. Але навіть коли під дахом однієї офісної будівлі об'єднані різні компанії, налаштувати доступ та забезпечити безпеку допоможуть програмовані системи майстер-ключ.

Один ключ до всіх дверей

Циліндри можуть бути виготовлені в таких системах як Система (Master Key). Це означає, що всі двері у вашому будинку, житловому чи громадському можна відкрити одним ключем власника. Інші користувачі можуть отримати доступ до конкретних областей.

Для того щоб вибрати таку систему рішення, потрібно розуміти, що всі циліндри будуть одного типу, тобто. якщо велика кількість дверей з циліндрами F5 і пару дверей з R6, систему до цих циліндрів використовувати не можна

Довжину циліндра потрібно вибирати від товщини дверей.

Система може бути модернізована, щоб включати додаткові циліндри. Якщо ви втратите ключ, можна зробити рекомбінацію, як правило, немає необхідності змінювати циліндр на новий.

ключ уніфікований

Один ключ відкриває більше одного циліндра. Це найпростіший варіант системи, де всі циліндри відкриваються тим самим ключем. Кількість ключів та кількість циліндрів у системі можна змінювати. Така система найчастіше використовується в приватних будинках, де всі доступні у всі приміщення, наприклад, ворота, гараж, підсобне приміщення.

КА-циліндри з однаковою комбінацією

Загальна система замикання

Кожен ключ відкриває свій циліндр і один загальний відкриває все. Така система найчастіше використовується у житлових будинках. Центральний ключ може бути від дверей, воріт або гаража, в той час як окремі ключі для окремих квартир.

KD - циліндри різних комбінацій

CK - центральний циліндр

Більш просунуті версії включають групи

Кожен циліндр відкривається особистим ключем, ключем групи та ключем виконавчого директора.

KD - циліндри різних комбінацій

MK1, MK2 - ключова група майстер-ключ

GMK - генеральний ключ

Кожен циліндр відкривається власним ключем, групою майстер ключів, групою генеральних майстер ключів та генеральним ключем

KD - циліндри різних комбінацій

MK1, MK2 - ключова група майстер-ключ

GMK1 GMK2 - генеральна група майстер ключ

GGMK1-генеральний ключ

Кожен циліндр відкривається власним ключем та групами майстер ключів


У даній категорії немає товарів.