Сервісні послуги

Перекодування: після того, як клієнт втратив ключі або вони були вкрадені можна не купувати новий циліндр, а зробити сервіс перекодування серцевини на нові ключі (потрібен хочаб один ключ старого циліндра). Заміна майстром ключів та карток, при цьому не зменшується секретність. Робиться це просто і швидко і коштує дешевше ніж новий циліндр. 

Чистка циліндра: через певний період часу, через велику секретність (велика кількість півнів і деталей) і постійне попадання мусору в циліндр ( наприклад носіння ключа в кишені, мусор на ключі попадає в серцевину ), може трапитись що серцевина почне заїдати. Для цього вам потрібно передати серцевину на чистку і до години часу ваш циліндр буде як новий.

Нарізка дубліката ключа

Дублікат ключа- це його копія, що має однакову нарізку та дозволяє відчиняти ті ж самі механізми, що й оригінал.


Система майстер-ключ: Якщо ви не хочете носити зв'язку ключів, можна зробити так, щоб один ключ відкривав всі двері. 

Майстер система: Побудова майстер-системи за ієрархічним принципом означає, що майстер ключ вищого рівня відкриває доступ до всіх приміщень нижчих рівнів. На найвищому рівні в цій системі знаходиться майстер ключ, здатний відкрити всі замки системи, на нижньому рівні знаходяться ключі від конкретних приміщень.Холдинг Iseo Serrature розробляє та займається впровадженням комплексних рішень пасивного захисту з використанням передових технологій. Унікальність продукції полягає у високому ступені захисту, що робить продукцію затребуваною на ринку безпеки такого типу. Фахівці нашої компанії допоможуть вирішити питання з вибором серцевини.

Циліндричні конструкції з використанням лазерних технологій виготовлення сумісні з фурнітурами та легко підбираються до різної товщини дверей. Личинки виробів виготовляються із високоякісного сплаву латуні. Для зручності використання поставляються у вигляді ключ-ключ, ключ-змінний комір. Механізми забезпечують найвищий ступінь безпеки.

Всі циліндри про нашу компанію сертифіковані та протестовані. Висока оцінка фахівців відзначає стабільність користувальницьких характеристик. Безпека та стійкість до зламів забезпечується унікальними зовнішніми та внутрішніми телескопічними пінами. Завдяки цьому значно підвищується рівень таємності личинки.

Особливий інтерес для користувача представляє продукт із електронною серцевиною LIBRA. У комплекті поставляється майстер, що не розкривається, система. Завдяки електронному начинню надається можливість повного контролю над входом/виходом зі звітом на телефон. Доступ організовується за допомогою спеціальних RFID карт за участю радіочастотного пристрою TAGR FID. Система адаптована під механічні євро-циліндри.

Норми експлуатації гарантують стабільні показники на 100 000 циклів. Вироби не піддаються корозії та впливу шкідливих складів лугів та кислот. Купуючи сертифіковану серцевину, споживач гарантовано стає володарем довговічного та стійкого до зношування циліндра.


У даній категорії немає товарів.