ДВЕРНІ ЗАМКИ

Незважаючи на те, що з кожним роком кримінальна ситуація в нашій країні і в усьому світі покращується, кількість пограбувань зі зломом не меншає. На щастя, з цією проблемою можна боротися, достатньо придбати надійний зламостійкий (сувальний або циліндровий) замок, завдяки якому можна перестати турбуватися про збереження цінних речей, які залишені без нагляду.


Вибираючи замок для дверей, ви зіткнетеся з величезним асортиментом товару, і кожна з представлених моделей матиме свої переваги та недоліки. Слід заздалегідь ознайомитися з існуючими варіантами, щоб вибрати найбільш підходящий варіант.

Насамперед потрібно визначитися з типом замку. Усього їх три:


1. Врізні. Врізні замки зустрічаються частіше за інші варіанти. Вони монтуються безпосередньо в дверне полотно, а потім у двері окремо вирізуються отвори для того, щоб отримати прямий доступ до замкової свердловини. Перевага врізних замків у тому, що вони чудово підходять як вхідним дверям, так і міжкімнатним. Врізний замок у міжкімнатних дверях може бути з'єднаний з ручкою, щоб його можна було швидко зафіксувати.


2. Накладні. Накладні замки відрізняються тим, що не вимагають якихось особливих зусиль при встановленні, тому що не псують двері, а просто накладаються зверху, акуратно прикріплюючись. Завдяки своїй невибагливості, накладні замки однаково добре виглядатимуть і на металевих і на дерев'яних дверях. Часто трапляються випадки, коли накладний замок на вхідних дверях стоїть разом із врізним. Подібне поєднання вимагатиме від зламників великої кількості сил і часу, які зовсім не обов'язково допоможуть їм досягти бажаного.


3. Навісні. Навісні замки використовуються в тих випадках, коли не потрібно щільного закриття дверей. Це найкращий варіант для воріт або сараю. Сам замок складається з металевого півкола, один кінець якого кріпиться у механізмі, а другий може виходити з нього та входити назад. Сам механізм оснащений серцевиною, яка закривається поворотом ключа, закріплюючи обидва кінці півкільця у собі.


Крім цього, існують спеціальні замки для міжкімнатних або дерев'яних дверей, які найкраще підійдуть саме їм. Кожен замок оснащений власним принципом дії.


ISEO: замки від виробника зі світовим ім'ям


Італійська компанія ISEO вже майже півстоліття займається виготовленням замків, удосконалюючи свою майстерність щодня. Унікальні технології та провідні фахівці створюють незрівнянні моделі, багато з яких не під силу жодному зломщику. Наш Інтернет магазин є офіційним дистриб'ютором італійського бренду. Звертаючись до нас, ви отримаєте:


• консультацію досвідчених фахівців, які готові відповісти на всі ваші запитання;


• широкий асортимент представлених моделей;


• надійність та висока якість кожної моделі;


• товари від виробника, який отримує хвалебні відгуки по всьому світу;


• гарантію від виробника;


• низькі ціни, доступні вам завдяки тому, що ми отримуємо всі замки та комплектуючі безпосередньо із заводу.


Завдяки нашій компанії об'єднанням Iseo Serrature успішно впроваджуються на ринок споживачів передові системи замків для безпеки приміщень. Унікальна італійська продукція надає додатково до високоміцного матеріалу дверей високий рівень захищеності надійними сувальдними та циліндричними замками. Якісний захист замків, що не розкриваються, гарантує користувачам збереження житла або офісу.

Сувальні та циліндричні замки, що надаються, мають сертифікати якості та протестовані фахівцями. Характеристики різних типів замків ISEO відрізняються високими показниками зручності. Високі показники надійності циліндрових механізмів підкріплені захистом проти силового злому – перелому циліндра. Спеціальні моделі у разі спроби зламати або витягти серцевину блокують замок.

Фахівці компанії можуть порекомендувати моделі замків із захистом забивання ригелів. У складній конструкції серцевини передбачено роботу з редукторною передачею. Завдяки цьому маніпуляції відкривання / замикання масивного замку з різних рішень, завдяки якому наші майстри допоможуть вам вибрати хороші рішення.

Висока якість та практичність – що у вас асоціюється з італійською якістю? Звичайно ж, це надійність та довговічність! І італійські дверні замки – не виняток.

Нерідко в тому, щоб міняти двері повністю, немає необхідності: це й дорожче обходиться і більше клопоту. Тому чудове рішення – заміна замків. А якщо це вироби, виготовлені в Італії, відповідно до всіх європейських норм та стандартів, то питань про якість та практичність і зовсім не повинно виникати.

Компанія ISEO, будучи лідером щодо виготовлення таких виробів, постійно вдосконалює свої рішення, тому на ринку з'являються численні конструкції різної ваги, класу стійкості до зламів. Підвищується і якість технологій, що робить вироби не доступними для розтину.

Ми пропонуємо пристрої простого типу, а також з обманними та секретними механізмами, блокуваннями захисту. Вибирати тільки вам, але за потреби наші досвідчені майстри допоможуть вам, адже пропрацювавши на ринку багато років, ми знаємо, що саме потрібно клієнту для його благополуччя та комфорту.


Виберіть підкатегорію