Опис продукту

Система антипаніка ІDEA Base призначена для використання в умовах евакуації. У разі раптової небезпеки для життя та здоров'я вона дозволяє безпечну та швидку евакуацію людей із приміщення. Відповідає вимогам BS EN 1125. Ця система повинна використовуватись у школах, лікарнях, універмагах та супермаркетах, релігійних центрах,

театрах та кінотеатрах, дискотеках, виставках, спортивних центрах, цехах підприємств, висотних будинках та в усіх приміщеннях, де існує ризик вибуху або займання. Основна мета цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне та легке відчинення дверей поштовхом тіла чи руки.


Закриття призначене для внутрішніх та зовнішніх дверей з максимальною вагою до 200кг, шириною 1320 мм та висотою 2520 мм. Такі умови визначені стандартом. Закриття справно працює при температурах від -10°C до +60°C. Універсальний Кліп закривання дозволяє використовувати її як у лівих, так і у правих дверях.

Велика різноманітність наборів дозволяє застосовувати їх для входу в одно-, двостулкові, з дерева, ПВХ, алюмінію або скла.

Чому саме цей продукт?

Безпека підтверджується сертифікатами

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Idea Pad (система аварійного виходу)

  • Виробник: ISEO
  • Модель: ISEO
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00грн


Доступні варіанти