• Idea Palmo (повний комплект врізної антипаніки на двостулку)

Характеристики

Виробник: ISEO (Італія)

Колір чорний

ширина: на стулку до 1350 мм

Комплектація

Склад комплекту:

— накладки PALMO на основну та другу стулку: 2 комплекти

- Замок врізний «антипаніка» на активну стулку

- Розрізний квадрат

- Замок на пасивну стулку

- тяги та інші аксесуари на пасивну стулку

Опис продукту

Система антипаніка ІDEA PALMO призначена для використання в умовах евакуації. У разі раптової небезпеки для життя та здоров'я вона дозволяє безпечну та швидку евакуацію людей із приміщення. Відповідає вимогам BS EN 1125. Ця система повинна використовуватись у школах, лікарнях, універмагах та супермаркетах, релігійних центрах,

театрах та кінотеатрах, дискотеках, виставках, спортивних центрах, цехах підприємств, висотних будинках та в усіх приміщеннях, де існує ризик вибуху або займання. Основна мета цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне та легке відчинення дверей поштовхом тіла чи руки.

При встановленні системи антипаніка на дверях великої висоти (більше 2,1 метра), що виходять безпосередньо на вулицю (особливо на дверях з ПВХ та алюмінієвого профілю), може відбуватися нещільний притвор в кутах стулки дверей, що супроводжується піддуваннями.

Для усунення цієї проблеми рекомендується оснащувати двері додатковими точками замикання системи антипаніка. Для цього необхідно використовувати запірну частину на три точки замикання (замість запірної частини бокового замикання), а також комплект тяг у декоративному коробі та комплект засувок вертикального замикання.

Ця проблема може виникати на одностулкових дверях великої висоти та на активній стулці двостулкових дверей. Якщо двері не виходять безпосередньо на вулицю, то проблема з піддуванням у кутах дверних стулок не є актуальною.


Закриття призначене для внутрішніх та зовнішніх дверей з максимальною вагою до 200кг, шириною 1320 мм та висотою 2520 мм. Такі умови визначені стандартом. Закриття справно працює при температурах від -10°C до +60°C. Універсальний Кліп закривання дозволяє використовувати її як у лівих, так і у правих дверях.

Велика різноманітність наборів дозволяє застосовувати їх для входу в одно-, двостулкові, з дерева, ПВХ, алюмінію або скла.

Чому саме цей продукт?

Безпека підтверджується сертифікатами

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Idea Palmo (повний комплект врізної антипаніки на двостулку)

  • Виробник: ISEO
  • Модель: ISEO
  • Наявність: Є в наявності
  • 17761.00грн