Код: 52N115
0
Cashback 0 грн

Код: 51N115
0
Cashback 0 грн

Код: 98102696
0
Cashback 0 грн

Код: F9000
0
Cashback 0 грн

Код: ISEO
0
Cashback 0 грн

Код: ISEO LIBRA
0
Cashback 0 грн

Код: 214110654
0
Cashback 0 грн

Код: Aries smart
0
Cashback 0 грн

Код: ISEO
0
Cashback 0 грн

Код: 94021005
0
Cashback 0 грн

Код: Multiblindo emotion
0
Cashback 0 грн

Код: ISEO R90
0
Cashback 0 грн

Код: x1R Smart
0
Cashback 0 грн

Код: 678GF
0
Cashback 0 грн

Код: 672G
0
Cashback 0 грн


Ми пропонуємо найкращі механічні та електронні замки для внутрішніх та зовнішніх дверей та контролю доступу.

З 1969 року ISEO Ultimate Access Technologies є лідером у сфері безпеки та контролю доступу для приватних будинків, квартир, компаній і громадських місць, таких як вокзали, аеропорти та метро.

Завдяки своєму консолідованому ноу-хау ISEO інтерпретує потреби сімей, компаній, дизайнерів і

відповідає потребам у безпеці від житлового будівництва до комерційного та фінансового середовища, від гостинності та транспорту до критичної інфраструктури.

Прості, гнучкі та сучасні рішення, які надають компаніям і окремим особам свободу доступу з повним контролем.

Тому що тільки тоді, коли ти знаєш, що ти в безпеці, ти дійсно почуваєшся вільним рухатися.

 

#UnlockYourFreedomToMove

COVID-19: ЗМІНИ ТА ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ RSC UKRAINE.

Для забезпечення здоров’я та спокою наших співробітників у надзвичайній ситуації, діяльніcть компанії зазнає важливих тимчасових змін. Подальші та своєчасні умови будуть слідувати.


SAFIRE ЗАПУСКАЄ СВОЮ НОВУ КАМЕРУ LPR ІЗ ВБУДОВАНИМ ЗЧИТУВАЧЕМ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ

Виробник відео спостереження Safire запускає свою нову камеру з автоматичним розпізнаванням номерних знаків (ANPR). SF-IPCV788ZW-2LPR- це Ip камера, здатна розпізнавати транспортні засоби та читати номерні знаки зі швидкістю до 120км/год.


ЮВІЛЕЙ ЗАВОДУ ISEO SERRATURE

У 2019 відбулася знаменна для замкової індустрії подія – заводу ISEO Serrature (Італія) виповнилося 50 років. Центральна подія- святковий вечір- відбувалася в музеї Феррарі. Спочатку фуршет та спілкування з колегами зі всієї земної кулі, організований серед експонатів – двигунів, приголомшливих своєю міццю. Потім супроводжувана оркестром вечеря серед раритетних і сучасних моделей, дихаючих розкішшю і силою.


GENETEC ОГОЛОШУЄ ВІРТУАЛЬНУ ВИСТАВКУ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ, CONNECT’DX

Компанія використовує 3-денний цифровий досвід в Інтернеті, передаючи свої технології та досвід безпосередньо професіоналам фізичної безпеки по всьому світу. Монреаль,11 березня 2020 року– Genetec Inc. (“Genetec”), провідний постачальник технологій єдиної безпеки, громадської безпеки, операцій та рішень бізнес-аналітики, із задоволенням повідомляє, що відкрила попередню реєстрацію для свого першого віртуального торгового шоу, Genetec Connect’DX, що відбудеться 20-22 квітня 2020 року.


МІЖНАРОДНА БУДІВЕЛЬНА ВИСТАВКА INTER BUILD EXPO 2019

Компанія RSC Ukraine , яка працює на ринку B2b та B2C, являється поставщиком передових security технологій прийняла участь у міжнародній будівельній виставці.


BOSCH ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ВІДЕО КАМЕР СЕРІЇ IP 3000I

Ці камери розраховані на безперебійну цілодобову роботу і здатні забезпечувати високоякісне відеоспостереження як в автономних установках, так і в складі великих систем. В асортимент входять моделі, виконані в чотирьох формах: купольні мінікамери, купольні мікрокамери, циліндричні камери і баштові камери. Вони призначені для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження з дозволом до 5 мегапікселів. Але головна особливість камер цього нового сімейства, безпрецедентна для даної цінової категорії, це вбудована технологія Essential Video Analytics в стандартній комплектації. Для бюджетних систем відеоспостереження такі інтелектуальні рішення колись були недоступні


НАШІ РОБОТИ

Loading...

ГАЛЕРЕЯ

Loading...