Майстер системи та системи “Один ключ”

Дані системи створюються для зручності експлуатації будівлі, зменшуючи кількість ключів, необхідних для доступу до різних приміщень для співробітників при різних рівнях відповідальності. Системи майстер-ключ збираються з циліндрових механізмів, на відміну від карткових (готельних) систем, дозволяють використовувати високонадійні замки, що унеможливлюють несанкціоноване проникнення. Це важливо для приміщень з підвищеними вимогами до обмеження доступу: Архіви, кабінети директорів, сховища грошей та цінностей, кімнати для зброї. Механічні системи надійніші і з погляду експлуатації, оскільки вимагають постійного контролю та обслуговування.

Матричні майстер-системи підвищеної складності (складання в Італії та Німеччині)

Майстер-системи GERA® були розроблені з урахуванням найжорсткіших вимог до безпеки, з можливістю диференційованого налаштування та зручного керування. Саме тому їх легко можна застосовувати в будинках різного типу, від багатоквартирних будинків до підземних паркінгів. Яке б не стояло завдання, в налаштуваннях майстер-систем знайдеться слушний варіант для її вирішення.

Медичні заклади

У закладах системи охорони здоров'я, особливо у стаціонарах, дуже зручно застосовувати системи поділу доступу за допомогою майстер-ключів. Майстер-системи GERA® допоможуть забезпечити строго контрольований і водночас своєчасний зовнішній доступ до таких приміщень, як операційні, фармацевтичні склади або лабораторії з дорогим медичним обладнанням.

Школи

Доступ до будівлі школи має бути досить вільним, але водночас суворо підконтрольним. За допомогою майстер-систем GERA® доступ до окремих приміщень або на певні поверхи можна обмежувати, в тому числі і за часом. Системи «майстер-ключ» запобігають несанкціонованому доступу до комп'ютерних класів, лабораторій з дорогим обладнанням, гардеробу та інших приміщень особливого призначення.

Торгові центри

У торгових центрах приходить вирішувати завдання збереження товару, захисту від вандалізму, і водночас надавати персоналу можливість потрапити у необхідні приміщення навіть у неробочі години. Все це можна безпечно реалізувати за допомогою правильно налаштованої системи «Майстер-ключ». При використанні програмованих циліндрів F9000 безпека легко забезпечується навіть у разі втрати ключа чи зміни персоналу.

Підприємства

Багатством великих підприємств є інформація, організація виробничих процесів, обладнання та персонал. Захистити надбання будь-якої компанії допоможуть системи «майстер-ключ», що обмежують доступ до різних відділів (відділ розробки, IT-підрозділ, склад готової продукції тощо) або, навпаки, забезпечують загальний доступ усім співробітникам до будь-якого приміщення. За допомогою майстер-систем можна також забезпечити доступ до приміщень за певним розкладом, скажімо, для позмінної роботи. Вибір якісних майстер-систем GERA® для будь-якого підприємства означає вибір розвитку та процвітання.

Наукові центри

У науково-дослідних центрах завжди непросто дотримуватися балансу між збереженням секретності проектів та забезпеченням доступу до інформації досить великої кількості учасників дослідження, у тому числі тих, хто прибуває з інших центрів на короткий термін. Але з впровадженням майстер-систем GERA® усі питання безпеки та поділу доступу легко вирішуються.

Офісні будинки

Вимоги до безпеки в офісі залежать від профілю роботи компанії і будуть різними, наприклад, для банку та рекламного агентства. Але навіть коли під дахом однієї офісної будівлі об'єднані різні компанії, налаштувати доступ та забезпечити безпеку допоможуть програмовані системи майстер-ключ.


Майстер система під лазерний ключ

Майстер система під лазерний ключ

Один ключ до всіх дверейЦиліндри можуть бути виготовлені в таких системах як Система (Master Key). Ц..

638.00грн

Майстер-система під англійський ключ

Майстер-система під англійський ключ

Системи "майстер-ключ" - це система спеціальним чином закодованих циліндрових механізмів, призначені..

638.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)