Електронні дверні ручки ARIES – це нова сучасна електронна замикаюча система для офісних, готельних, кабінетних дверей, керована не лише електронними ключами та картами, а й смартфоном. Дверна ручка, що відкривається смартфоном, несе у собі очевидні переваги для власників та співробітників офісів, адміністрації та мешканців готелів та апартаментів.

Електронна ручка Aries Smart є одним із продуктів лінійки ISEO Zero1, який можна контролювати за допомогою програми Argo (смартфон для iOS та Android), дозволяє додавати, видаляти та змінювати дозволи доступу до дверей. Завдяки простоті та гнучкості установки, Aries Smart може бути встановлений практично на будь-які двері, доступні в даний час на ринку, і призначений для сумісності з більшістю механічних замків.

Електронна ручка Aries Smart працює від батареї і тому не вимагає ніякої проводки, що робить його ідеальним рішенням для керування доступом до нововстановлених дверей, а також для модернізації існуючих дверей, забезпечуючи максимальну гнучкість та низькі витрати на встановлення. Заряду одного комплекту батарей достатньо для 50 тисяч циклів відкривання (час роботи батарей залежить від умов навколишнього середовища - температура, вологість). . Батареї є професійними (підвищеної ємності), при цьому вони досить поширені та легко їх придбати. У разі розряду батареї можна відкрити двері за допомогою механічного ключа, т.к. під корпусом електронної ручки є прихований циліндр, а зсередини замок завжди відкривається ручкою.

Для керування налаштуваннями та ключами електронної ручки поставляється майстер-карта, за допомогою якої можна перевести замок у режим програмування та за допомогою мобільного додатка отримати доступ до широкого переліку змінюваних параметрів, а також до журналу подій та списку зареєстрованих ключів. Якщо на об'єкті встановлюється кілька електронних замків та ручок ISEO, то адміністратору об'єкта для управління правами користувачів на всіх пристроях достатньо одного комплекту майстер-карт, при цьому допуск до кожного замку можна налаштувати індивідуально, або перенести список допущених користувачів з одного пристрою на інший. за допомогою мобільного додатка.

Aries Smart доступний у двох версіях:

IP54 для установок на міжкімнатні двері

IP55 для установок у зовнішні двері

Система електронних дверних ручок Aries виготовляється на заводі ISEO Serrature в Італії. Холдинг ISEO – один із європейських лідерів у виробництві замикаючих пристроїв для дверей.


Завантажити каталог

Сертифікати

Технічна специфікація

Посібник з експлуатаціїНаписати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Електронна ручка

  • Виробник: ISEO
  • Модель: Aries smart
  • Наявність: Є в наявності
  • 22260.00грн