Мехатронний F9000 циліндр поєднує високий рівень безпеки з сучасними механічними та електронними рішеннями. Прокладка живлення розташована в центрі ключа, що не вимагає використання із зовнішнім джерелом живлення або проводів.

Ключ не може бути підроблений або дубльований, тому що він має індивідуальне право доступу,

яке може бути змінено у будь-який час відповідно до переваг окремих керівників. У пам'яті циліндра можна зберігати 1000 ключів. Батарея усередині циліндра гарантує максимальну надійність у будь-яких умовах установки. Те саме, що з традиційними механічними вставками,

F9000 мехатронний циліндр встановлений за допомогою гвинта.

Циліндр F9000 сумісний з усіма механічними циліндрами системи CSF, який дозволяє створювати широкий спектр рішень з різним рівнем безпеки, узгоджений з індивідуальними уподобаннями користувача в плані контролю доступу.

Застосування

Мехатроніка F9000 замок циліндр ідеально підходить для моніторингу та контролю доступу у приватних будівлях, офісах, виробничих компаніях та громадських будівлях.

Системи контролю доступу включають електронні та механічні пристрої, завдяки яким окремі користувачі мають доступ до окремих приміщень,

будівель та приміщень у строго певний час. RSC Ukraine пропонує як готові, так і спеціальні рішення.

Запропоновані функції та спосіб роботи систем контролю доступу роблять їх зручними для управління доступом до приміщень та будівель. Конфігурація окремих пристроїв дозволяє налаштувати їхню роботу відповідно до типу бізнесу.

Адміністратор, Керуючий роботою пристроїв контролю доступу може віддалено надавати права доступу, відправляючи їх користувачам за допомогою SMS, електронної пошти або миттєвих повідомлень. Це рішення ідеально підходить для монтажників, технічних працівників та інших працівників, які виконують свої обов'язки на місцях.

Об'єкти критичної інфраструктури

Система відіграє особливо важливу роль у разі підприємств та організацій, що спеціалізуються на обслуговуванні критичної інфраструктури, як-от електроенергія, газ, телекомунікації, водопостачання, каналізаційні мережі тощо. дома має ключове значення.

Віддалене надання прав доступу також усуває потенційний ризик видачі або завантаження неправильних ключів певною особою.

Щоб відкрити двері та увійти до будівлі або кімнати, користувачі повинні скористатися спеціальною програмою або скористатися заздалегідь запрограмованим ключем.

Для аутентифікації вони можуть використовувати спеціальні діапазони або карти RFID. Усі дії, що виконуються користувачами, реєструються в системі та направляються на сервер, що дозволяє адміністратору відстежувати ситуацію на окремих дверях та на об'єктах, що входять до системи.

Журнал подій містить інформацію, серед іншого, про дату,

часу та тип пристрою, який був використаний для відкриття дверей. Він також містить інформацію про відмову в доступі та причини цього. Завдяки наданій системою інформації адміністратор може надавати, скасовувати та змінювати права окремих користувачів на постійній основі. Важливо, що кодуються лише ключі чи картки,

а не циліндра чи замки. Завдяки цьому в ситуації, коли користувач втрачає ключ або викрадають його, немає необхідності змінювати циліндр або замок. Все, що вам потрібно зробити, це скасувати дозволи, надані раніше для певного ключа. Пропозиція систем контролю доступу RSCUA включає як готові, і спеціальні рішення.

Готові рішення мають набір певних функціональних можливостей. З іншого боку, у разі виділених рішень можна запрограмувати будь-яку функцію і навіть настроїти зовнішній вигляд інтерфейсу, який використовується для керування системою. Кожне з доступних рішень масштабується, а це означає,

що зі зростанням компанії його можна розширювати новими пристроями, кімнатами чи будинками. Це дозволяє розпочинати роботу з невеликої експериментальної установки, а потім, залежно від ваших потреб, самостійно вирішувати наступні етапи розробки.

Специфікації

Двостороння мехатронна версія.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Мехатронний Циліндр F9000

  • Виробник: ISEO
  • Модель: F9000
  • Наявність: Є в наявності
  • 20575.00грн